Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Nasıl Yapılır ? » Desi İşyeri Alarm Ürünlerini Almalı mısınız?

Desi İşyeri Alarm Ürünlerini Almalı mısınız?

desi-alarm-burada-satilirHırsıların en birincil hedefi, işyerleridir. Kısa sürede iyi bir para veya değerli mal kaldırabilecekleri yerleri tercih eden hırsızların evlerden çok işyerlerine rağbet ettiklerini ifade edebiliriz. Dolayısıyla işyeri sahiplerinin mekanlarını koruma konusunda çok daha dikkatli olmaları gerekir. Bugün birçok işyerinde kamera sistemleri yer alır. Ancak bu kamera sistemleri birçok toplumsal olaya yönelik bir çözüm olsa da, gece saatlerinde gerçekleşen hırsızlık olaylarına yönelik caydırıcı bir tedbir olmaktan çıkmıştır.

Neden alarm sistemi?

Kamera sistemlerinin yetersiz kaldığı yerde alarm sistemlerinin devreye girmesi elzemdir. Böylece işyerlerinin herhangi bir güvenlik açığına maruz kalmadan hırsızlık olaylarına karşı korunması mümkün hale gelebilir. Desi işyeri alarm ürünleri kamera sistemlerinin olduğu veya olmadığı işyerleri için tercih edilebilecek en iyi ürünler arasında yer alıyor. Yüksek caydırıcılık özelliğine sahip alarm sistemi, hırsızlık girişimleri halinde devreye girerek yüksek desibel ses ve haberleşme sistemiyle ilgili kişilere mesaj göndererek, hırsızlık girişimini ilk dakikadan itibaren haber verebiliyor.

Alarm sisteminin devreye girmesinden sonra panikleyen hırsızların olay yerinden uzaklaşmaya çalışmaları işyerinin korunması için önemlidir. Alarm sistemleri birinci sirenle bunu gerçekleştirir. İkinci bir sirenle de geri dönmeyi düşünen hırsızları bir kez daha panikletir. Ev ve işyerlerinizin korunabilmesi için önemli bir ürün olan alarm sistemleri, farklı özellikleriyle yüzde yüz koruma sağlayabilir. Ancak düşük bütçeli alarm sistemlerinin özellikleri açısından yüzde yüz koruma sağlamayacaklarını da not edebiliriz.

Desi Alarm tarafından yerli mühendislik olarak sunulan alarm ürünlerinin her türlü bakım, onarım ve tamiri yetkili servisler tarafından yapılıyor. Montaj işlemleri de dahil olmak üzere uzman ekip tarafından birçok destek sunuluyor. Böylece müşterilerin alarm sistemleriyle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamamaları sağlanıyor.

Hem uygun hem kaliteli

İthal ürünlere oranla çok daha uygun fiyata sizlere sunulan Desi alarm ürünleri, birinci sınıf mühendislik ve tasarımın ortaya çıkardığı kaliteli bir üründür. Dolayısıyla ithal edilen ürünlerle eşleştirilmesi mümkün değildir. Yerli mühendislik ürünlerinden faydalanarak işyerinizi koruyabilirsiniz.

Servis, Satış ve Montaj için 0850 304 46 16 – 0212 619 11 11 – 0216 572 55 10 numaralardan ve web sitemizden bizlere ulaşabilir destek alabilirsiniz.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt