Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Nasıl Yapılır ? » Alanya Popüler Safari Turları

Alanya Popüler Safari Turları

 

Genel olarak safari turları söz konusu olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak gelen şey, bu turların yurtdışında oldukça fazla tercih edilen bu turlar şimdilerde ülkemizde de sıklıkla kullanılmakta. Alanya ise safari turları söz konusu olduğu zaman en iyi sonuçları ortaya koyması adına tercih edilmekte. Ancak pek çok kişi safari turlarından istedikleri güzel sonuçları elde edemeyeceklerini düşünebilecektir. Halbuki son dönemlerde isteyen herkes bu turlar arasından seçim yaparak tatillerini unutulmaz anılar ile sonlandırmış oluyor.

 

Alanya At Binme Turları

 

Normalde Alanya at binme turları denildiğinde insanların akıllarına gelen şey, klasik tarzdaki turlar olabiliyor. Lakin bu turlar insanların zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirmesine imkan tanıyor. Toros Dağları’nda başlayan bu turda 3 saat boyunca sürmektedir. Bu turda tercih edilen atlar Alanya At Çiftliği’nde gerekli olan bakımları ve eğitimleri tamamlandığı için insanlar akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan başta Sydra Antik Kenti olmak üzere pek çok alanı gezme imkanına erişmiş olacaktır.

 

Alanya ATV Motor Safari
Günde 2 kere yapılmakta olan Alanya ATV motor safari turları, son dönemlerin en gözde safari turlarından bir tanesi olarak bilinmekte. İnsanlar daha öncesinde ATV konusunda herhangi bir deneyime sahip değillerse tur öncesinde kısa bir eğitim almalarının ardından safariye başlayacakladır. Safari esnasında yalnızca ATV ile gezilmeyecek, bununla birlikte dinlenme molası verildiğinde isteyenler yüzebileceklerinden yanlarında mayolarını getirebilir.

 

Alanya Jeep Safari
Safariye farklı bir anlam getirmekte olan Alanya Jeep Safari turlarında insanlar Alanya’nın en güzel bölgelerinden bir tanesi olan Dim Mağarası’nın etrafı gezilecektir. Burada var olan yerel güzelliklerin incelenmesinin ardından ise Dim Çayı’nda bir yandan dinlenirken diğer bir yandan ise burada balık tutma imkanına erişmiş olacaklar. Ağırlıklı olarak Toros Dağları’nda yapılmakta olan bu tur esnasında insanlar acıktığında ise Dim Çayı üstünde yalnızca yüzme molası verilmeyecek aynı zamanda öğle yemeği de verilecektir. Böylece insanlar Alanya’nın en güzel yerlerini tek bir tur ile gezebilecek, safarilerini en eğlenceli şekilde tamamlamış olacaklar.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt