Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Kronik Üretrit Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kronik Üretrit Nedir? Belirtileri Nelerdir?

4390_zko_teardrop-300x197Hastalığın belirtileri sık idrara çıkma ve idrar sırasındaki ağrıdır. Teşhis için iki sebep yeterli olmaktadır. Tedavi edilmesi için iltihabın yoğunluğu ölçülür, eğer iltihap idrar kesesinin içine kadar yayılmış ise bu durum daha ciddi boyuttadır ve buna trigonitis denir. Ucunda ışık bulunan kameralı bir alet ile idrar yolundan mesaneye kadar inilerek görsel teşhis yapılması da mümkündür.(Sistoskopi)Hastalığa eğer iltihap neden oluyorsa antibiyotik kullanılması yeterli olabilmektedir. Antibiyotik ağız yolu ile değilde damar yolu ile alınırsa daha sağlıklı ve kısa sürede sonuçların alınması mümkün olmaktadır. İltihap dışı nedenlerden dolayı ve ya idrar yollarının tıkanması gibi ilaç tedavisinin yeterli gelmediği durumlarda bir alet yardımı ile kanalın esnetilmesi ile fiziksel bir tedavi uygulanabilmektedir.
Bazı kaynaklar bitkisel tedavi yollarından bahsetmektedir. Bu yöntemler yaban mersini kaynatılıp günde 6 defa çay gibi içilmesi, civanperçemi kaynatılıp içilmesi, ay üzümü, ayrık otu eklemek bu rahatsızlığa ilaçsız doğal olarak toksin uzaklaştırıcı tedavi olarak önerilmektedir.
Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerinin inşası ve o bölgede yaşanan gizemli olayların sır perdesi aralanıyor.
Türkçe’mizde yanlama olarak bilinen drift olayı ve tekniklerine dair anlatım ve örnek videoları bu yazıda bulacaksınız.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt