Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Körlük Tarih Mi Oluyor?

Körlük Tarih Mi Oluyor?

4390_zko_teardrop-300x197Bu madde tavuk karası vb. türü körlüklere çare olacak gibi görünüyor. Üstelik hasta istediği dozda AAQ’ yu vücuduna alabiliyor. İstemediği zaman da bu maddenin kullanımına son verebiliyor. Körlük için geleneksel olarak kullanılan çiplerin yerleştirilmesinden pişman olanlar, geri dönüş yapamıyorlardı. Bu maddeyle bahsedilen dezavantaj da yok edilmiş oluyor. Daha geliştirilme aşamasında olan maddenin henüz insanlarda kullanılıp kullanılamayacağı test edilmedi. Ayrıca güvenirliliği için de belirli bir zaman gerekiyor. Ancak bu madde daha ileri bir düzeye varamasa bile retina çevresindeki hücreleri etkileyebildi ve bu sayede ışığa duyarlılığın yeniden kazanabileceğini ortaya koydu.Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerinin inşası ve o bölgede yaşanan gizemli olayların sır perdesi aralanıyor.
Türkçe’mizde yanlama olarak bilinen drift olayı ve tekniklerine dair anlatım ve örnek videoları bu yazıda bulacaksınız.
Anlaşılmakta hep zorlanılmış, beygir gücüyle de hep karıştırılmış olan tork kavramını örneklerle açıklıyoruz.
Hiçbir cihazın ulaşamayacağı benzersiz özelliklere sahip olan gözün, neden dijital birimlerle tarif edilemeyeceğini açıklıyoruz.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt