Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Güneş Yanıkları ve Tedavi Şekli

Güneş Yanıkları ve Tedavi Şekli

4390_zko_teardrop-300x197Güneş yanıkları bu işlemden sonra soyulma işlemine geçer. Soyulmayı engellemek için badem yağı yada eczanelerde bulunan badem yağlı vazelinler soyulma işlemini geçirir fakat aşırı yanıklarda bu işlemi sadece geciktirir. Doğru olanda soyulma işleminin deri tamamen kuruyup, canı acıtmayacak şekle geldiği zaman duşta hafifçe keseleyerek ölü deriyi vücuttan atmaktır.
Güneş yanıkları cilde kalıcı zararlar verebilir. Kalıcı ben oluşumu, leke oluşumuna neden olabiliyor. Bu benler zaman geçtikçe koyulaşıyor, biz yaşlandıkça yaşlanıyor hatta büyüyebiliyor. Çok aşırı güneşe yanıklarına maruz kaldığımızda ise bu benler deri kanseri (ben kanseri)’ne neden olabiliyor.Bu nedenle 3 ay öncesinde bile güneş kremleri ve koruyucular kullanılmalıdır. Yazın sokağa çıktığımızda bile yüzümüze ve cildimize kremlerle koruma yapmalı, vazelin ve nemlendiriciler kullanmalıyız.
Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerinin inşası ve o bölgede yaşanan gizemli olayların sır perdesi aralanıyor.
Türkçe’mizde yanlama olarak bilinen drift olayı ve tekniklerine dair anlatım ve örnek videoları bu yazıda bulacaksınız.
Anlaşılmakta hep zorlanılmış, beygir gücüyle de hep karıştırılmış olan tork kavramını örneklerle açıklıyoruz.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt