Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Dünyanın En Yüksek Ağaç Evi

Dünyanın En Yüksek Ağaç Evi

4390_zko_teardrop-300x197Amerika’da Crossville, Tennessee’de ormanın içinde yer alan bu dev yapının 11 yıl süren uzun bir yapım süresi vardır. Yapımına 250.000 tonlarca tahta kullanılarak tam 10bin metrekarelik dev yapının içinde basketbol sahası bile bulunuyor. Burgess’in bazı inançları olduğu bu inançlara göre kendini nuh peygamber sandığı, farklı olduğunu ve farklı bir yapıda yaşamasını gerektiğini düşünmesi üzerine 12bin dolar harcayarak yaptığı ev ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır.Evin sadece düz tahtalar ile belirli katlar şeklinde yapılmadığı, farklı dizayn ve mühendislik dengelerin bulunduğu gözlemciler tarafından söylenmektedir. Dışarıdan bakıldığında bilinçsizce yapılmış. yıkılmaya müsait gibi görünen bu yapı içine girildikçe farklı düşüncelere yol açmakta ve kişileri kendine hayran bırakmaktadır.
Gezmek isteyenler için küçük bir uyarıda bulunmakta fayda var. Evin çevresinde ve içinde sigara kullanımı kesinlikle yasaklanmıştır.
  
Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerinin inşası ve o bölgede yaşanan gizemli olayların sır perdesi aralanıyor.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt