Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Doğum Fotoğrafçılığı Nedir?

Doğum Fotoğrafçılığı Nedir?

4390_zko_teardrop-300x197Türkiye’de Doğum Fotoğrafçılığı
Dünyada uzun bir süredir hizmet veren doğum fotoğrafçıları ülkemizde de, adı sıkça duyulmaya başlayan bir işe dönüşmüş durumda. Eskiden doğum fotoğraflarını saklamak, doğum anlarını çekmek pek uygun görülmüyordu. Yavaş yavaş annelerdeki bilinç ve okumuşluk düzeyinin de artmasıyla hayatta nadir görülecek bu anların değeri bilinmeye başlandı. Profesyonel fotoğrafçılığın da buna etkisini yok sayamayız.Hamilelik döneminden başlayıp ebeveynlerin koşturmaları, bebek için kurulan yeni bir hayatın başlangıcını kayıt altına almak küçümsenecek bir şey değil. Bebekle annenin ilk göz göze gelişi, bebeği kucağına alan annenin yüzündeki ilk anaçlık ifadesi, ilk aile portresini yıllar sonra bile görebilecek bir serüvene dönüştürmek artık elinizde.
Doğum Fotoğrafları Nasıl Oluyor ?
Annelerin merak ettiği ve çekindiği konulardan biri de bu. Fotoğraflar sizin mahremiyetiniz korunarak tamamen sizin isteğiniz önem verdiğiniz şekilde çekiliyor. Doğumdan önce bu işi yapacak kişiyle görüşüp nasıl olacağını içinizi rahatlatacak şekilde detaylı konuşup bilgi alabiliyorsunuz.
Miniklerin buruşuk ayakları ve ellerini gördüğünüz bebek fotoğrafları hayat boyu dönüp bakabileceğiniz mucizevi filmlere dönüşüyor.
“Hamile fotoğraflar”ınız, bebeğinizin ilk anları size özel şekilde hazırlanıp albümleniyor. Profesyonel bir ekiple çalışan çok iyi hizmet veren gruplar mevcut. Sitesini gezip görüş aldığımız, siteden de öğrendiğimize göre anne adayları doğumundan önce görüşüp bilgi aldıkları bu hizmetten gayet memnunlar.
Doğum anıyla başlayıp, büyüme gelişme anlarını da ölümsüzleştirip, hediye olarak koca bir albümle çocuğunuzun karşısına çıkabilirsiniz. Çocuğunuza verilecek değerli hediyelerden biri olmaya aday bu “doğum fotoğrafları” yla başlayan süreç sizin isteğiniz üzerine şekillenebilir.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt