Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Deutz Magirus M2000 ve Minibüs Kültürü

Deutz Magirus M2000 ve Minibüs Kültürü

4390_zko_teardrop-300x197- Boşlukları dolduralım!Gelelim dekorasyona. Farklı tarzda dekorlarda olsa da her dekor setinde standart olan şeyler vardır. Standarttan kastım orijinal halde olan şeyler değil sonradan yapılan şeyler. Örneğin en temellerden girersek. vites topuzunun bilardo topu yada kartal başı gibi şeylerden olması. Bilirsiniz motorlar şoför ile yan koltuğun arasında olur motorun üstünün de tüylü bir peluş ile kaplanması önemli standart bir dekordur. Hatta o peluşa da bir takım delikler açılıp oralara kül tabakları sıkıştırılır o kül tabaklarınada bozuk paralar konur. Devam edecek olursak araba konsolunda Ferrari’den, Rolls Royce’a bütün markaların logoları elle bizzat yapıştırılmıştır. Dikiz aynasına standart olarak yaz günleri için pervane asılmıştır… ve tabi ki asla ama asla ön şoför yanı koltuğun kapısı açılmaz… Bu Standart dekorlara, geceleyin ortamı pavyona çevirecek yoğun mavi ve kırmızı ışıklarda eklendiği olur… Önemli bir racon daha kaptanın yol alma şekli; Sol el camdan dışarı çıkar el yumruk yapılır işaret parmağı açılır yeri gösterecek yönde uzatılır. Bnlam olarak; Bir dakika kardeş ben bir geçeyim demektir.
İşte böyle M2000 yıllardır süre gelmiş bozulma yaşamamış bildiğim kadarıyla tamamen bize ait bir kültürdür. Kültürlerimize sahip çıkalım…
Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerinin inşası ve o bölgede yaşanan gizemli olayların sır perdesi aralanıyor.
Türkçe’mizde yanlama olarak bilinen drift olayı ve tekniklerine dair anlatım ve örnek videoları bu yazıda bulacaksınız.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt