Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Ay’ın Gizemli Yüzü ve Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ay’ın Gizemli Yüzü ve Hakkında Bilinmesi Gerekenler

4390_zko_teardrop-300x197Dünya’mızın uydusu Ay yıllardır gizemini korumakta fakat bunlar hakkında çok az bilgi yeryüzüne yansıtılmıştır,ilginç olan ise ortaya konmayan ve gizlenen bazı bilgilerdir.NASA nın web sitesine göz attığımızda halka sunulan fotoğrafların bile zaman zaman sayfadan kaldırıldığı ve sürekli bulundurulmadığı dikkatimi çekmektedir. Dünya’mıza göre daha çok meteor yağmuruna tutulan Ay buna rağmen hala ayakta kalmayı başarabilmiştir.Meteor yağmurlarının çok sık yaşanması büyük ve derin çukurların oluşumuna sebebiyet vermektedir.Bir süre önce Ay’ın ölü gezegen olduğunu ortaya atan Amerikalı bazı bilim adamları ise bu gizemi fazlasıyla korumaktadır küçük bir araştırmayla Amerika’nın ölü gezegen söyleminden sonra hala gizli bir şekilde Ay üzerindeki incelemelerini sürdürdüğü NASA tarafından açıklanmıştır.
Basit bir akıl yürütmeyle bu işin gizemini kavrayabiliriz diye düşünüyorum şöyle ki;
Amerika bu işi ulu orta yapmaktansa gizliden yürüterek bilim alanında her zaman olduğu gibi büyük payı kendine almayı planlayacaktır fotoğrafların gizlenen kısmının Amerika tarafından ortaya konulmadığı da bir gerçektir.
Yazının başından beri Amerika üzerine yoğunlaşılmış gibi görünse de Rusya da bu bilimsel olay üzerinde fazlaca paya sahiptir.

Cevapla


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz.


halkalı esocrt kayaşehir esocrt